Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Araç Kiralama Hizmetleri

Özel otomobil günümüzde lüks olmaktan çıkmış ve çok önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Eskiden özel otomobil almak oldukça zor ve maliyetliydi. Ancak günümüzde bu kredi imkânları ile daha kolaydır. Ancak şimdide araç kullanım maliyetleri oldukça fazla yükselmiştir. Bu sebepten dolayı insanlar bireysel araç alımları yerine daha çok günlük yada aylık dönemlerde araç kiralama yolunu seçmeye başlamışlardır. Bu noktada harekete geçen Gaziantep araç kiralama firmamız bölgede çok önemli bir noktaya ulaşmıştır. Bu anlamda bireysel günlük kiralama ve şirketler için kurumsal olarak uzun vadeli kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Gaziantep araç kiralama firması olarak müşterilerimize sorunsuz ve güvenli hizmetler sunmaya çalışmaktayız. Müşterilerimiz uygun ödeme koşulları ile ödemesini yapmakta ve kontağı çevirip yoluna devam etmektedir. Bunun dışında hiçbir detaya karışmamaktadır. Araçların tüm bakım, sigorta, vergi, muayene ve benzeri tüm işleri ile firma çalışanlarımız ilgilenmektedir.

Gaziantep araç kiralama firması olarak araç filomuzda ekonomik, orta ve lüks sınıflarda birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Ayrıca manüel ve otomatik vites seçenekleri ile müşterilerimizin birçok farklı Seçenek bulunmaktadır. Firmamız tüm araçları için rent a car sigortası yaptırmaktadır.

Sizde hususi araç alarak birçok farklı ve yüklü maliyetin altına kendinizi sokmayın. Gelin firmamıza ve kendi renginize ve de zevkinize uygun araçlardan birini seçin ve günün keyfini çıkartın. Herkese iyi yolculuklar.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status