Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Araba İhtiyacınız Kalmasın

Rent a car araç kiralamada ve temin etmede en iyi yöntemdir. Araç ihtiyacınızı Gaziantep rent a car ucuz araç kiralama firmasından giderebilir ve garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araç ihtiyacınızı istediğiniz süre ve istediğiniz model arabalarımızdan seçme hakkına sahipsiniz.

503

Günümüzde araç edinmek vergilerinin ve araba fiyatlarının çok pahalı olması nedeniyle bir araç sahibi olmak neredeyse imkânsız bir hal almaya başlamıştır. Aracın muayenesi, sigortası, bakımı düzenli bir şekilde yapılmak zorundadır. Bu trafik sağlığı açısından da önemlidir. Biz yani Gaziantep rent a car ucuz araç kiralama firması olarak araç ihtiyacınızı çok makul fiyatlarla karşılamaktayız. Bilinçli bir müşteriyseniz firmamız tam size göre bir kurumdur. Bunun yanında şirket olarak her türlü kötü niyete ve suiistimale açık ir kurum olduğumuz için müşteride ilk olarak güven hissetmek bizim için çok önemlidir. Şirketimize geldiğiniz andan itibaren sizin tercihiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun araçlarımızı tanıtırız. Tanıttığımız araçlarımızın her biri sigortalı ve kaskoludur. Araç kiralamanız için en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Bunun dışında tabi belirli markalarımızda ve modellerimizde yaş sınırlamamız da mevcuttur.

Bunun dışında aracımızı kaç gün kiralayacağınızı kararlaştırıp gerekli sözleşme prosedürlerini uygulamaktayız. Doğacak arızalarda belirli sürücü nedenleri dışında şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Araçlarımızın bazı nedenlerden dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Bu nedenler; aracı kiralayanın dışında başkasının aracı kullanmasında çıkan sorunlarda şirketimiz sorumlu değildir. Bunun dışında normal kullanım koşulları dışında kullanılması, trafik kurallarına uyulmadan kullanılması, arca yüklenen yükün zarar vermesi, dikkatsiz ve tedbirsiz kullanmak, kaza yapıldığında aracı olay yerinde terk etmektir. Kaza sonrasında alınan raporun 48 saat içerisinde firmamıza iletilmemesi, aracın teslim süresi dolmasına rağmen teslim edilmemesi gibi durumlarda aracımızdan ve doğacak sorunlardan karşı taraf sorumludur. Zaten bu gerekli bilgiler sözleşmeleri imzalamadan önce size bildirmekteyiz. Kabul edilmesi durumunda ve şartlara uyduğunuz takdirde aracımızı kiralayabilirsiniz.

504

Bunun dışında araç kiralamada işverenlere de hizmet vermekteyiz. Yapılan sözleşmelerle aracımızı istediğiniz süre iş yerinizin araç ihtiyacınızı giderebiliriz. Gaziantep Rent a car ucuz araç kiralama firmamız araçların kaliteli ve düzenli bakılması nedeni ile profesyonel bir şirkettir. En iyi hizmeti size sunmaktayız ve sunmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status