Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep Araç Kiralamada Aracın Aksesuarlarına Göre Fiyat Belirleme

KİRALADIĞINIZ ARACA EKLENEN AKSESUARLAR…

Kendi aracınız olsa, bulunmasını istediğiniz ve bir kısmı güvenliğiniz için, bir kısmı da sürüş konforunuz için gerekli olan araç aksesuarları, kiralamak istediğiniz araçta da mutlaka bulunmalıdır. Bunlardan en önemlisi araçlarda bebek varsa mutlaka bulunması gereken bebek araç koltuğudur. Bebek koltuğu, bir kaza anında bebeğinizin hayatta kalmasını sağlayabilecek belki de tek araçtır. Dolayısıyla hayatınızdaki en değerli varlığı korumak için, yeni yönetmeliğe göre araç kiralarken beraberinde bebek veya çocuk araç koltuğu da kiralamanız gerekir.

535

Bunu dışında araçta bulunan navigasyon cihazı, sizin trafiğe takılmadan ve araç kullanırken dikkatiniz dağılmadan gitmek istediğiniz adrese ulaştıran cihazdır. Navigasyon cihazında 81 ilin tüm sokak detayları, 20 ilin genel haritası, Ege ve Akdeniz’de bulunan turistik bölgeler, restoranlar, hastaneler ve bankalar işaretlidir. Dolayısıyla size sadece gitmek istediğiniz adresi işaretleyerek, belirlenen rotayı takip etmek düşer.

Öznur Oto Kiralama olarak firmamızda, kiralık araç için internet adresimizden veya telefonla rezervasyon yaptığınızda önceden bebek araç koltuğu veya navigasyon cihazını talep etmeniz halinde kiraladığınız araç size bu aksesuarlarla teslim edilir. Navigasyon cihazı için alınan ek ücret günlük 5 TL.dir. Ayrıca 7 gün 24 saat sunulan yol yardım hizmetimiz ile aracınız takip edilir ve herhangi bir yerde arızalanması durumunda aracın markasına göre uzman teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır.

534

Özellikle ehliyeti araç kiralamak için yeterli sürede olmayan veya iş için şehre gelip araçta geçecek süreyi değerlendirmesi gereken müşterilerimiz için sunulan bir başka hizmetimiz de; tam gün veya yarım gün yabancı dil bilen şoförlerle lüks segmentte konforlu araç kiralama hizmetidir. Bu araçlar binek oto olabileceği gibi isteğinize göre lüks panelvan veya minibüs de olabilir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status