Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Kiralık Araçlarda Aksesuar

Kiralık araçlar genellikle standart donanımlar ile kiralanır. Ancak navigasyon, bebek koltuğu, özel ekipmanlar gibi duruma dayalı istekler oluştuğunda bunlar için ek ücretler ödenir. Aksesuarlı bir şekilde aracın kiralanması düşünüldüğünde fiyat karşılaştırmaları aksesuarlı araç kiralama seçenekleri arasında yapılmalıdır.

Kurumsal ve bu işi ciddiye alarak yapan firmalar özellikle web sitelerinde veya reklam metinlerinde bu konu ile ilgili bilgi verirler. Bu sayede fiyat konusunda yanılmanız veya mecburi ödemeler yapmanız önlenmiş olur. Bu şekilde rahatsız edici bir durumla karşılaşmamak için yapılması gereken ihtiyaçları doğru tespit ederek aksesuarlı araç kiralama yapan firmalardan fiyat seçenekleri almaktır. Aksesuarlar konusunda kiralama esnasında veya araç sorgulaması yaparak bu aksesuar ile uyumlu veya uygun araçların tarafınıza rezerve edilmesi gerekir. Bu ve benzeri soru ve önerileriniz için firmaların ilgili departmanları destek hizmeti sağlayacaktır. Her türlü aksesuarın uygun ve güvenilir olması yine firma seçiminiz ile doğru orantılı bir konudur.

558

Aracı kullanacağınız bölge, amaç ya da seyahat eden kişilerin nitelikleri bu tip durumların belirlenmesinde kilit noktalardır. Araçların istediğiniz aksesuar ve donanımları sağlayıp sağlamadığını teslimat anında kontrol etmeniz önemlidir. Yine araç kiralamaların kendine has sözleşmeleri kapsamında aksesuarların teslimi, ücretlendirilmesi nitelik ve evsaflarının açıklanması vb. gibi hususlar ayrıntılı olarak yer alır. Bunları araç kiralama esnasında eğer aksesuar da kullanacaksanız dikkatlice incelemeniz gerekir.

Özellikle küçük yaşta çocuklar ile seyahat eden kişilerin araçlarında koltuk uygunluğu, herhangi bir malzeme için port bagaj vb gibi aparatlar, yol bilgisayarı ve navigasyon özellikli orijinal veya ilave cihazlar ve diğer özel talepler genel olarak kiralama işlerinde aksesuar olarak nitelenir. Bu tip aksesuarlı araç kiralama taleplerinizi araç seçimi aşamasında mutlaka belirtmeniz gerekecektir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status