Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep’te Araç Nasıl Kiralanır

Günlük hayatta araç sahibi olamayan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Araç sahibi olamayan bu kişilerin araç ihtiyaçlarını karşılamak bir yandan da araba kullanmanın zevkini yaşatabilmek adına araba sahibi olamayan kişilere hizmet edebilmek için birçok araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Büyük bir arz bulunması sebebiyle firmamız Gaziantep’te faaliyette bulunmaktadır. Bu büyük talebi karşılamak için de her kesime ve her ihtiyaca yönelik olan geniş araç filomuzla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.En başta Gaziantep’de ençok tercih edilen oto kiralama firması olduğumuzu belirtmek isteriz.Şimdi siz müşterilerimize Gaziantep’de araç nasıl kiralanır sorusunun cevabını vereceğiz.

Öncelikle araç kiralayabilmek için bazı belgelerin bulunması gerekir.Bu belgeler sürücü belgesi ve nüfus cüzdanıdır. Ayrıca sürücünün yaşı da firmamız için önemli bir kriterdir. Bu asli şartlar gerçekleştikten sonra her ihtiyaca ve zevke yönelik araç filomuzun kapıları siz müşterilerimize açılmaktadır. Araç filomuz minübüslerden tutunda spor arabalara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sebeple fiyatlarımız da değişkenlik göstermektedir. Fiyat aralığımızda yine her kesime hitap edecek niteliktedir. Her çeşit aracı en uygun fiyata ancak Öznur Oto Kiralama’da bulabilirsiniz. Şimdiye kadar Gaziantep’de araç nasıl kiralanır sorusunu kısmen cevaplamış bulunmaktayız.Şimdi ise daha derinlemesine bu konuyu irdeleyeceğiz. Firmamız araç kiralama sürelerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlemektedir. Bu durumda araçlarımız günlük kiralamadan yıllık kiralamaya kadar müşterilerimize geniş bir tercih imkanı sağlamaktadır.

untitled

Bir diğer husus da araçlarımızın muayene, bakım ve kontrolleridir. Firmamız bakım ve muayene hususuna özellikle dikkat etmekte müşterilerimizin güvenliğini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bu sebeple araçlarımızın bakımları ve muayeneleri düzenli aralıklarla yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın sigorta ve kaskolarıda yapılılmıştır böylece bir aksilik olması durumunda müşterilerimizi ekstra bir külfet altına sokmamaktayız. Diğer yandan deneyimli çalışanlarımız müşterilerimize en iyi hizmeti ve akılcı, pratik çözümleri sunmaktadır. Hizmet kalitemiz açısından teknolojiyide her zaman takip etmekteyiz. Böylece Gaziantep’te araç nasıl kiralanır sorusunun cevabını vermiş bulunuyoruz. Firmamıza internet sitemizden, telefon numaramızdan veya hizmet binamıza gelererk ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status