Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep Rent a Car’da Araç Bakımının Önemi

ÖZNUR OTO KİRALAMA

Oto kiralama, arabaya ihtiyaç duyulduğunda kısa süreli veya uzun süreli olarak şirketlerden araba kiralamaktır. Öznur oto kiralama Gaziantep’te bulunan bir oto kiralama firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve yeniliğe açık bir şekilde yol almaktadır. Firmamızın çalışanları da esnek düşünen, yenilikçi ve görevdeşlik oluşturabilen bireylerden oluşmaktadır.

Firma uygun ücretlendirme ile birçok araba markası kiralamaktadır. Bu araba modelleri; Range Rover, BMW, Mercedes, AUDİ, Transporter, Passat, Opel Astra, Seat leon, Jetta, Caddy, Nissan juke, Golf, Renault, Hyundai, Ford, Fiat, Dacia, Polo, Fabia, Peugeot, Fiesta, Fiorin ve Citroen gibi birçok araba markası kiralamaktadır. Bu araçların bakımları da markaları kadar önemlidir. Araçların bu bakımları kiralayan kişiye değil firmaya aittir. İç bakımı dış bakımı genel bakımı bütün bakımları yaptıktan sonra firmamız araçları kiralamaktadır.

524

Eğer kiralayan kişi kullanırken bir sorun olursa hasarının kendi karşılaşması gerekmektedir. Kiralamalarda en kısa süre 24 saattir. Uzun süreli kiralamalarda ise en az 30 gün kiralanması gerekmektedir. Havaalanı içinde de şubemiz bulunmakta ve sizlere havaalanında da hizmet vermektedir. Araba kiralamak için bir diğer koşul ise en az 22 yaşını doldurmuş olmak ve 2 yıldır ehliyeti olmuş olması gerekmektedir. Araç filosu müşteri odaklı olduğu için araçlar sürekli yenilenmekte ve tüm araçlar dizeldir. Tüm ihtiyaç çeşitlerine göre de araba minibüs vip minibüs transfer gibi çeşitler bulunmaktadır.

523

Siz de güvenilir, kaliteli hizmet ve kaskolu arabalarla seyahat etmek veya çalışmak için Öznur oto kiralama şirketini tercih edebilirsiniz. Firmamıza internet sitemizden randevu alabilir ister ofislerimize gelerek arabaların kira ücretlerine bakabilir ve bütçenize uygun arabayı seçebilirsiniz. Bunun yanında da telefon numaramızdan da bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status