Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep Araç Kiralamada Ucuz Araç Kiralama

GAZİANTEP ARAÇ KİRALAMADA UCUZ ARAÇ KİRALAMA

İş için Gaziantep’e gideceğim, aracım yok ne yapmalıyım? Gaziantep’ de en yakın arkadaşımın düğünü var, orada gezilecek yerler de varmış, geçmek için ne yapmam gerekiyor? Gaziantep’te yaşıyorum hafta sonu gezmek istiyorum ama arabam yok ne yapmalıyım? Bu ve bunun gibi sorularınız mı var? Ve bu sorunların yanında bir de uygun fiyat mı arıyorsunuz? Tek adresiniz: Öznur Araç Kiralama.

Öznur Araç Kiralama uygun fiyatlarla araç kiralamada Gaziantep’te bir numara. Araç fiyatları modeline ve gün sayısına göre değişmektedir. Günlük 90 Liradan 400 Liraya kadar değişen araç fiyatları mevcuttur. Kiralayacağınız gün sayısı arttıkça araç kiralama fiyatları düşmektedir. Araçları web sitemiz adresinden inceleyerek, dilerseniz rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

531

Araç kiralama 24 saatten daha az vakitler için yapılmamaktadır. Gecikme durumlarında ekstra ücret ödememek için saatlere dikkat etmelisiniz. Uzun süreli araç kiralama dediğimiz süre en az 30 gündür. Bu tür kiralamaları tercih eden müşterilerimize özel fiyatlar uygulanmaktadır. Müşterilerimize araç teslim bırakma ve teslim alma konularında yardımcı olmaktayız. Üstelik hiçbir ücret almadan…

Sizlerin güvenliği için araç kiralama yaşı 22 olarak belirlenmiştir. Ayrıca, araç kiralamak isteyen müşterilerimizin en az 2 yıl geçerli ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. Lüks araçlarımızın kiralanması için yaş sınırı 25 olarak belirlenmiştir. Araçların uygun fiyatlarına sınırsız kilometre kullanımı, araç bakımı ve kasko dahildir. Araç kiralaması için kredi kartı kabul edilmektedir. Araçlar müşteriye full depo benzin ile yapılır ve aynı şekilde iade alınır.

533

Gaziantep’te yaşıyor ve aracınız yoksa ya da Gaziantep’e yolunuz düştüyse hiç düşünmeden gideceğiniz güvenilir tek adres: Öznur Oto Kiralamadır. Güvenin ve Konforun diğer adı olan Öznur Oto Kiralama olarak her zaman profesyoneliz ve hizmetinizdeyiz.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status