Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep Araç Kiralamada Havalimanı Hizmet Ücretleri

HAVAALANI ARAÇ TESLİM HİZMETİ….

Gaziantep, Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık sekizinci, sanayi ve gelişmişlik bakımından ise Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin birinci ilidir. Türkiye’nin en büyük sanayi sitesi bu ildedir, sanayi ve ticaret alanında gerçekleştirdiği ithalat ve ihracat rakamları ise Gaziantep’i ticari bir şehir olarak beşinci sıraya yerleştirmiştir.

Gaziantep’in bölgede önemli bir sanayi ve ticaret şehri olması ile birlikte, devletin de sağladığı önemli vergi avantajları nedeniyle pek çok iş adamı fabrikalarını ve üretim tesislerini Gaziantep’e taşımıştır. Dolayısıyla tüm Anadolu’dan iş adamları ve çalışanlar sıklıkla havayolu aracılığı ile şehre gelmektedir. Yemekleri, kalesi, Zeugma Mozaik Müzesi ve Bakırcılar Çarşısı ile aynı zamanda çok turistik bir şehir olan Gaziantep’te 1976 da hizmete açılan ve şehrin 20 km. güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı, bugün yurtiçi uçuşlarla birlikte, uluslararası uçuşlara da açık bulunmaktadır.

540

Havalimanına indiğinizde şehre geliş amacınız ister iş nedeniyle, ister turistik gezi amaçlı olsun sizin için en önemli olan, rahat ve konforlu bir araçla şehre ulaşmaktır. Dolayısıyla havalimanından itibaren araç kiralama hizmeti, Gaziantep’e gelen herkes için önemli bir ihtiyaçtır. Öznur Araç Kiralama olarak firmamız, müşterilerine Havalimanı Araç Teslim Hizmeti sunarak, uçaktan indikleri anda konforlu bir hizmet almalarını sağlamaktadır. Bu hizmet ile önceden rezervasyon yaparak seçtiğiniz araç, sizi uçaktan indiğinizde havalimanında bekleyecek ve şehirde geçireceğiniz zamanı maksimum fayda ile kullanmanızı sağlayacaktır. Dönüşte kiraladığınız aracı yine havalimanında teslim edebilmeniz mümkündür. Havalimanı araç teslimi ve bırakma hizmetinde ekstra herhangi bir ücret alınmamaktadır. Rezervasyonlarınızı şehre gelmeden internet sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi, havalimanında bulunan ve 7 gün 24 saat hizmet veren ofislerimizden de araç kiralayabilirsiniz.

Öznur Araç Kiralama olarak firmamız, dilerseniz konaklama ihtiyaçlarınıza da aracılık etmektedir.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status