Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Turizm Kiralama Dedi

Sezonun açılması ile turizm canlanmaya başlamıştır. Kalacak yer ve seyahat seçenekleri, tatilcilerin araştırdığı temel konular arasında yer almaktadır. Gaziantep turizm sezonunun açılması ile beraber hareketlilik yaşayan kentler arasında yerini aldı. Kentin tarihsel dokusu, günümüze kadar gelmiş tarihi eserlerin sergilendiği müzeler, kültürel etkinlikler ve zengin mutfağı ile yerli yabancı tüm herkesin ilgisini çekmektedir.

 

Tatilciler Kiralık Diyor


Tatilciler maliyetleri minimuma indirmek için, otel yerine apart, kendi araçları yerine kiralık araçları tercih etmeye eğilim göstermekte. Birçok Gaziantep oto kiralama şirketi, gelen turistlerin Gaziantep’e yaptıkları ziyaretlerde, kendi araçları olsa dahi, buradan kiralayarak tatillerini yaptıkları ve daha ucuza mal ettiklerini duyduklarını söylüyor. Tatilcilerin Gaziantep’te geçirecekleri eşsiz zamanı daha ekonomik ve eğlenceli hale getirdikleri görülmektedir.
Bir önceki yazımız olan Kiralık araç ihtiyacınıza Antep karşılık veriyor başlıklı makalemizde Memnuniyet Garantisi ve filo araç kiralamayla ilgi bilgi verilmektedir.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status