Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Öznur Oto’da Limitsiz Kilometre Avantajı

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİNDE LİMİTSİZ KİLOMETRE AVANTAJI…

Limitsiz kilometre ile araç kiralama hizmeti, özellikle uzun süreli kiralamalarda büyük önem kazanan bir hizmettir. Bu hizmette kiraladığınız aracın günlük kilometre limiti bulunmaz, dolayısıyla aşan kilometreler için ekstra hiç bir ücret talep edilemez. Limitsiz kilometre ile kiralanan araçların bakımlarının yetkili servislerde zamanında yapılmış olması, aracın yeni model ve güvenilir bir araç olması bu hizmette büyük önem taşır. Araç satın almak yerine uzun süreli kiralamak ise size her zaman ekonomik açıdan fayda sağlar. Burada önemli olan, güvenli ve konforlu bir araç kiralamaktır.

Araç kiralama hizmetinde süre; en az 24 saattir. Uzun süreli araç kiralama ise aylık periyodlar şeklinde yapılır ve günlük ya da haftalık kiralamalara göre çok daha uygun bir fiyat politikası uygulanır. Bir araca limitsiz kilometre ile kiralama hizmeti veriyor olmak, aynı zamanda araç kiralama firmasının o araca duyduğu güvenin de bir işaretidir. Dolayısıyla eğer kilometre sınırlaması olan bir araç kiralıyorsanız, aracın güvenliğinden şüphe duymanız gerekir. Çünkü normal şartlar altında bakımlı bir araç 24 saat boyunca kullanılabilmelidir.

526

Müşteri memnuniyeti ve güvenliğini her zaman ön planda tutan Öznur Araç Kiralama olarak firmamızda bulunan tüm kiralık araçlar, limitsiz kilometre ile kiralanmaktadır. Kiralık araçlarımızın bakımları periyodik olarak yapılmakta ve eskiyen araçlar yenilenmektedir. Filomuzda isteğinize göre lüks segmentten ekonomik segmente, panelvandan minibüse kadar pek çok araç bulunmaktadır. Araç filosunu müşterilerinin taleplerine göre sürekli geliştiren firmamızda, araçların tamamının motorları dizel yakıtla çalışmaktadır. Dolayısıyla bu araçlar yüksek kilometre ile çalışmaya uygun araçlardır.

Öznur Oto Kiralama olarak merkez Gaziantep ve çevresinde, müşterilerimize en iyi araç kiralama hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status