Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127
,

Gaziantep Oto Kiralamada Araç Teslimi Nasıl Uygulanır

Özellikle son 5 yılda hızla büyüyen bir sektör olan araç kiralama, bireysel müşterilere kısa ve uzun süreli araç kiralama, kurumsal firmalara ise filo araç kiralama hizmeti olarak son yıllarda karşımıza çıkmaktadır. Bulunduğunuz şehirde ihtiyaçlarınız doğrultusunda araç kiralayabileceğiniz gibi, ister turistik seyahat isterse iş amaçlı seyahat olsun, başka bir şehirde de havalimanından araç kiralayarak, zamanınızı en optimum şekilde değerlendirebilir ve şoförlü veya kendi kullandığınız araçla güvenli seyahat konforu sağlayabilirsiniz.

Öznur Oto Kiralama olarak Gaziantep merkezli çalışan firmamız, sadece Gaziantep ve çevresine değil, Türkiye’nin her yerine araç kiralama hizmeti sunmaktadır. 24 saat açık olan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şubemiz, havaalanına indiğiniz andan itibaren sizi istediğiniz noktaya ulaştıracak araçlarımız ile hizmetinizdedir. Araç filomuz, sürekli yenilenen, bakımları yetkili servisler tarafından yapılmış, son model normal binek ve lüks binek araçlar ile kalabalık müşterilerimiz için hizmete sunduğumuz panelvanlardan oluşmaktadır. Araçlarımızın tamamı, yüksek kilometrelerde sorunsuz çalışmaya uygun dizel motorlu araçlardır.

567

Havalimanından araç kiralarken, önceden telefon veya internet sitemiz üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz gibi, uçaktan indiğiniz anda da kiralama yapabilirsiniz. Firmamızda havalimanında yapılan kiralamalarda, ayrıca havaalanı hizmet ücreti alınmamaktadır. Ayrıca havalimanı ofisimize mesai saatleri dışında veya mesai saatleri içinde hizmet veren şehir içi şubelerimize araç teslimi veya müşteriden araç teslim alınması hizmetlerimizde de ekstra bir ücret uygulanmamaktadır. Araç müşteriye teslim edilirken, yakıt deposu dolu olarak teslim edilir ve teslim alınırken de aynı şekilde olması beklenir. Ayrıca eğer varsa kiralanan aksesuarlarında araç teslim edilirken alındığı gibi teslim edilmesi gerekmektedir. Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde teslim edilmesi durumunda ise, kiralama süresine bakılmaksızın tek yön ücreti uygulanacaktır.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status