Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Gaziantep Oto Kiralama

Araba kiralama bazı ölçütlerin sağlanması ile kişileri büyük bir konfor sağlamaktadır. Yolculuklarınızın büyük bir konfora dönüşmesine katkı sağlayan bu sistem son 50 yıl içinde büyük gelişme göstermiştir. Araba kiralarken hem kiralayan kişinin bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Hem de oto kiralama firmaları aracı kiralayacak olan kişilerde bazı özelliklere dikkat etmektedir, hem de araç kiralayacak olan kişiler firmalardan birtakım özellikleri karşılamalarını beklemektedir. Araç kiralama firmaları da aracı kiraya kişilerden birtakım özellikler beklemektedir.

 

Araç kiralarken firmalar kiraya verilecek olan aracın markasına ve modeline göre bir kiralama işlemi yapmaktadır. Kimi modeller için en az 2 yıllık ehliyet sahibi olma şartı aranmaktadır, kimi araçlar için ise üç yıllık ehliyete sahip olma şartı aranmaktadır. Yine aracın marka ve modeline göre de aracı kullanacak olan kişinin 22 yaş üzeri olması gerekmektedir. Gaziantep oto kiralama işlemlerinde kira fiyatları aracın modeline, markasına, büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.

 

24 saatliğine kiralanan oto ücretleri 50-150 TL arasında değişiklik göstermekte ve bununla birlikte depozito ücreti alınmaktadır. Depozit ücretleri ise 500-1.500 TL arasında farklılık göstermektedir. Aracın kiralanması ile birlikte boş olarak şoföre teslim edilen araç üzerinden depozito alınmaktadır.

 

İsteyenler otomatik vites, isteyenler manuel vites olarak araba kiralayabilir. Araba kiralayanlar açısından da kira işlemleri sırasında birtakım özellikleri dikkat edilmesi gerekir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına yasal izni olmayan firmalardan araç kiralama işlemleri yapılmaması gerekir. Bu sebeple otu kiralayacağınız Gaziantep oto kiralama firmaları profesyonel düzeyde oto kiralayan şirketler olup uzun süredir sektörde hizmet vermelidir.

 

Sizler de oto kiralayacağınız zaman bu özellikleri göz önünde bulundurursanız daha sonrasında kiralama ile ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca kiralayacağınız araba için şirketin yolculuk yapacağınız güzergâhta servis olup olmadığını da kontrol etmeniz yine sizin faydanıza olacaktır.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status