Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127
,

Gaziantep Araç Kiralamada En Uygun Fİyat Belirlemesi

Herkesin hayalinde sahip olmak istediği bir araç modeli vardır. Ancak günümüzdeki ekonomik koşullar, her zaman bu hayalin gerçekleşmesine izin vermeyebilir. O halde yapmanız gereken, hayalinizdeki aracı kiralamaktır. Gaziantep şehrinin Türkiye’nin 5. büyük sanayi şehri olması, ulaşım olanakları ve denize yakınlığı sebebiyle en gelişmiş kentlerinden birisi olması ve şehrimizde bulunan havalimanının uluslararası uçuşların da gerçekleştiği bir havalimanı özelliğinde olması, şehrimize hem turistik hem de iş amacıyla gelen müşterilerimizin önemini, bizim için de arttırmaktadır. Öznur Araç Kiralama olarak, 24 saat açık havalimanı araç kiralama şubemiz ve mesai saatleri içinde hizmet veren Gaziantep şehir içi şubelerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.Firmamızın sahip olduğu kiralık araçlar, devamlı yenilenen, düzenli olarak bakımları yapılan, hepsi dizel motorlu ve son model araçlardır. Filomuzda günlük kullanabileceğiniz binek araçlar bulabileceğiniz gibi, lüks segment araçlar da bulunmaktadır. Normal sınıf araçlarımız için 22 yaş ve en az iki yıllık ehliyet şartı aranırken, lüks araçlarımızın kiralamasında yaş sınırlaması 25 dir.

Araçlarımız en az 24 saat, en fazla 30 günlük kiralama ve limitsiz kilometre özelliği ile hizmetinize sunulmaktadır. Aylık araç kiralamalarda istenirse sözleşme her ay yenilenir. Kısa süreli kiralamalarda uygulanan fiyatlara göre, aylık kiralanan araçlarımız çok daha uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. Araçlarımız 1-3 gün, 4-7 gün, 8-15 gün, 16-21 gün ve 22-30 gün seçenekleri ile kiralanmaktadır ve özellikle 20 günü geçen kiralamalarda uygulanan ayrıcalıklı fiyatlar, neredeyse günlük kiralama fiyatlarının yarısına denk gelmektedir. Ayrıca kurumsal firmaların yoğun işleri sebebiyle misafirlerini karşılayamadığı durumlarda transfer hizmetimiz ile müşterileriniz istediğiniz özellikte şoförlü araçlarımız ile havalimanından alınarak, istedikleri noktaya bırakılmaktadır.

Yorum Yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

DMCA.com Protection Status