Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Araç Kiralama Sektöründe Yeni Araç Rüzgarı Esiyor

Yeni araçlar, son model ve konforlu araçlar, rent a car sektöründe en çok tercih edilen sınıf haline gelmiştir. Bu işin uzmanı olan firmalar, kiralık araç sektöründe başarılı sonuçlar elde etmek için, son model araçların zorunlu olduğunu vurgulamaktadır. Araç kiralama hizmetinde söz sahibi olan Gaziantep rent a car firması, araç kiralarken, son model de olsa, modelsiz de olsa, kullanabileceğiniz araçların kiralanmasını tavsiye etmektedir. Kullanamayacağınız araçları kiralamanız, tatilinizin ve seyahatinizin zorlu geçmesine neden olabilir. Bu nedenle kullanacağınız araçları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

 

 ARACI TERCİH ETTİKTEN SONRA SÖZLEŞME İMZALAMAK, OLUŞACAK SIKINTILARI ÖNLEYECEKTİR

 

Sözleşme şartlarına göre araç kiralamak, büyük sorunları ortadan kaldıracaktır. Aracın hor kullanılması, çalınması veya trafikten men edilmesi gibi durumlarda, hemen firmaya haber edilmesi, sözleşmenin devamı açısından önemli olduğu vurgulanıyor. Aracı, kiralayan ve sözleşmede ismi geçen dışında hiç kimsenin kullanmaması tavsiye ediliyor. Yabancı kişilere aracın verilmesi veya kiralama gibi ticari bir şekilde verilmesi durumunda, sözleşme fesh oluyor. Sözleşmenin başarılı bir şekilde yerine getirilmesi için, sözleşmenin çok iyi incelenmesi gerektiği vurgulanmaktadır.

 

Sözleşmedeki maddelerin incelenmesi, kaza veya kiralayanın sebep olduğu zararlar konusunda daha sağlıklı sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Günümüz şartlarında havaalanına kiralık araç getiren firma, özellikle gurbetçilerin beğenisini kazanmıştır. Havaalanında araç kiralama hizmetiyle, taksi tutma veya toplu taşıma araçlarına binme gibi durumlardan kurtuluyorsunuz.

 

 KİRALAMA SÜRESİ VE MİKTARI ÇOK ÖNEMLİ

 

Kiralama süresi ve kira bedeli, sözleşmede yazan önemli bilgilerden biri. Özellikle kiralama sürelerinin takip edilmesi, çıkabilecek büyük sorunların oluşmasını önlüyor. Çıkabilecek sorunların önlenmesi için, aracın alındığı gibi zamanında getirilmesi ve sözleşme şartlarının kabul edilmesi gerekmektedir. Araç kiralama hizmeti kapsamında kiralanan araçların iadesini gecikmesi halinde, gecikme bedelleri tahsil edilmektedir. Bu sağlıklı bir rent a car hizmeti için önemlidir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status