Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Araç Kiralama Hakkında Faydalı Bilgiler

Araç kiralama sektörüne yeni girmiş olmasına rağmen Gaziantep Araç Kiralama firması bünyesinde onlarca araç bulundurmaktadır. Bu araçlar her markada ve modelde olabilmektedir. İstediğiniz ve sevdiğiniz bir araç varsa ve kullanmak için özlem çekiyorsanız firmanın telefonunu arayın ve hangi aracı istiyorsanız onu kiralayın. Böylece belki de alamayacağınızı düşündüğünüz aracı en kısa sürede kullanma şansını bulun. Gaziantep araç kiralama firmasının araçlarının sigorta ve kaskoları her yıl yapılmaktadır.

 

Müşterilerin kullanımı sırasında meydana gelecek her türlü kaza veya arızalanma gibi durumlarda fatura firmaya kesilmektedir. Müşteriler bu gibi durumlardan sorumlu tutulmamaktadır. Ancak müşteri hatasından kaynaklandığı kesin olan durumlarda sözleşmedeki şartlarda belirtilen koşulların yerine getirilmesi ve sağlanması firmanın hizmet anlayışının gereğidir. Böylece hem firmanın hizmet kalitesi korunmuş hem de bazı müşterilerin kasıtlı olabilecek davranışları önlenmiş olmaktadır.

 

Firma araçlarını müşterilerine güvenerek teslim etmektedir. Kiralanan süre dolunca istenirse ek ücret karşılığında kira süresini uzatabilmektedir. Bu uygulama için araç kiralayan kişinin firmaya gelerek zaman kaybetmesine gerek yoktur. Aracı teslim ederken artan zamanın ücreti ayrıca tahsil edilmektedir. Gaziantep araç kiralama servisi bünyesinde seçkin markalardan oluşan pek çok araç yığını bulunmaktadır. Bu araçlardan sadece bir tane değil toplu organizasyonlarınızda kullanmak üzere kiralayabileceğiniz araç takımları da bulunmaktadır.

 

Örnek verecek olursak Gaziantep’te gerçekleştireceğiniz bir düğün organizasyonunda gelin ile damadı ve davetlileri düğün salonuna götürebilmek için ihtiyacınız olan farklı türde araçlara ihtiyacınız varsa Gaziantep araç kiralama servisine başvurun. En kısa zamanda istediğiniz kadar aracı hizmetinize tahsis edilsin. Gaziantep araç kiralama servisinin fiyatları Gaziantep araç kiralama sektörü için geçerli ve uyumlu fiyatlardır. Sektör fiyatlarının üzerinde ve müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyecek bir fiyat politikası izlenmemektedir.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status