Rezervasyon & Bilgi0 (532) 237 5127

Araç Fiyatları Kiralık Araçların Fiyatlarını Etkilemiyor

Servet değerindeki son model araçları, cüzi bir kiralama ücreti ile alabiliyorsunuz. Son model araçları belki alamazsınız ama kiralama imkanlarıyla, Gaziantep oto kiralama, sizler için etkili kiralama seçenekleri sunuyor. Bu seçeneklerle, mükemmel otomobilleri, doya doya kullanabiliyorsunuz.

 

 KİRALIK OTO SEKTÖRÜNDE MODELLİ ARAÇLAR TERCİH EDİLİYOR

 

İster aile olsun, ister tek kişilik olsun, modelli araçlar, kiralık araç sektöründe en çok tercih edilen araçlar içerisinde. Gideceğiniz yerin coğrafi yapısına göre yüksek tabanlı arazi araçlarını da kiralayabiliyorsunuz. Ayrıca, isteyenler için küçük motorlu az yakan veya otobana özel araçlar da kiralanmaktadır. Kiralık araç sektöründe, sözleşme ile araç kiralamak zorunludur. Bu nedenle, Gaziantep oto kiralama firmaları, sözleşmesiz araç kiralamıyorlar. Sözleşme, çıkacak bütün aksaklıkları önlüyor. Bu nedenle sözleşme konusuna büyük önem veriliyor.

 

 ARAÇ KİRALAMA SÜRESİ VE FİYATI, SÖZLEŞMEDE BELİRTİLİYOR

 

Aracı kiraladığınız süre ve fiyatı, sözleşmede belirtiliyor. Bu şekilde, çıkacak olumsuzluklar önlenmeye çalışılmaktadır. Araç kiralamada oldukça iddialı olan firma, sigorta kapsamında araç kiralanması için, aracın başkalarına verilmemesini şart koşmaktadır. Aracı kötü amaçla kullanmak, ticari amaçla kullanmak ve kötü kullanmak, sözleşmenin bitmesine neden oluyor. Bütün bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Trafik cezaları, aracı kullanan kiracıya ait. Ayrıca aracın çalınması veya trafik polisleri tarafından çekilmesi durumunda, araç sahibi firmanın aranması gerekiyor. Aracın yıllık bakım ve vergi işlemleri, firmaya ait. Bu nedenle kiralayan kişi, araca verdiği hasardan yüzde yüz sorumlu.

 

Aracın kiralama süresini uzatmak için, kira süresinin bitiminden önce haberdar edilmesi gerekiyor. Firma sahibi haberdar edilmediğinde, sorumluluk kiralayana ait oluyor. Yabancı sürücülere araç verilirse, araç sözleşme dışı kalıyor ve sigortası da geçersiz oluyor. Bu nedenle firmalar, aracı kiralayanların, aracı başkasına verilmemesi gerektiğini beyan ediyorlar. Bu şekilde çıkacak sorunlar önlenmiş oluyor.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status